de ani Fără Frică...

Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 14 Mar 2019 | Expiră 06 Apr 2019

TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii/scoala profesionala de profil electronica, electrotehnica, telecomunicații sau cunoștințe in domeniul electronicii;
• Experienta in instalarea si intretinerea sistemelor de detectie si semnalizare incendiu, efractie, CCTV, control acces, interfonie si videointerfonie – minim 1 an.
• Cunostinte minime despre retele structurate de distributie voce/date;
• Experienta in cablajul sistemelor, pat de cablu, tub PVC, etc.;
• Disponibilitate deplasari;
• Fire dinamica si responsabila;
• Abilitati de analiza si planificare;
• Atestat pentru tehnician sisteme de securitate (ARTS)
. Permis de conducere cat. B.
. Apt pentru munca la inaltime;

Descrierea jobului

Realizarea cablajului si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;
- Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate ( sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, interfonie si videointerfonie, automatizari porti;

Oferta (bonusuri, beneficii):
- oferta salariala in functie de experienta, cunostinte si implicarea in activitatile din cadrul companiei;
- Bonuri de masa
- posibilitatea de participare la training-uri si cursuri specifice sistemelor de securitate;
- mediu de lucru placut intr-un colectiv tanar;
- echipament de protectie si de lucru adecvat;

Societate autorizata IGSU si IGPR pentru proiectarea, instalarea si depanarea sistemelor de securitate cu o experienta de peste 10 ani in domeniu.

Expirat
TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE  -  SC EXIGENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles