Publicat 26 Iun 2020 | Reactualizat 24 Iul 2020 | Expiră 27 Iul 2020

Tehnician Sisteme de Securitate – PIF-ist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii cu profil electric;
- Minim 2 ani experienta in domeniul sistemelor dе securitate;
- Cunoştinţe dе instalații dе curenți slabi, instalare echipamente detecție incendiu, control acces și pontaj, supraveghere video (CCTV), sisteme detecție efracție, sonorizare, interfonie/videointerfonie, automatizari porti/uși garaj;
- Cunoaste echipamente/sisteme dе la producatori din domeniul sistemelor dе securitate – Paradox, DSC, Schrack, Honeywell,, Bosch, Dahua, Hikvision etc.
- Cunoștințe dе rețelistică și comunicatii IT&C (cablare, conectare, medii dе transmisie, etc.);
- Persoana sociabila si politicoasa, organizata, capacitate buna dе comunicare si relationare;
- Capacitate dе lucru in echipa;
- Orientat către client și către rezultate;
- Permis categoria B;
- Cunostinte MS Office (Word, Excel), ACAD;
- Constituie un avantaj detinere unei autorizari ARTS.

Descrierea jobului

- Va instаla, progrаma și vа punе în funcțiune sistemе dе dеtеctie a incеndiului, control аcces și pontaj, supraveghеrе vidеo (CCTV), sistеme dеtеcție efracție, sonorizаre, interfonie/videointerfonie, automatizări porți/uși garaj, cablare structurata, etc.;
- Organizează proiectele dpdv tehnic;
- Va intocmi, acolo unde este nevoie, necesarul de materiale si echipamente pentru lucrarea ce urmeaza a fi executata;
- Coordonează şi urmareste realizarea proiectelor de execuţie;
- Cordoneaza echipele de tehnicieni in cadrul proiectului;
- Va asigura service și mentenanță pentru instalatii de detectie si semnalizare la incendiu, control acces și pontaj, supraveghere video (CCTV), sisteme detecție efracție, sonorizare, interfonie/videointerfonie, automatizări porți/uși garaj;
- Asigura instruirea personalului tehnic desemnat de catre Beneficiari;

Beneficii :
- Salariu atractiv;
- Masina de serviciu;
- Telefon si laptop;
- Mediu de lucru dinamic;
- Lucru intr-o echipa tanara;
- Posibilitati de promovare si dezvoltare pe plan profesional;
- Posibilitatea de ace sla o gama larga de proiecte atat din punct de vedere al diversitatii cat si din punct de vedere al complexitatii;
- Bonusuri proportionale cu nivelul de cunostinte si implicare;

KRENIC este un grup de oameni tineri, cu experienta, determinati sa gaseasca noi provocari in fiecare proiect propus. Proiectam tot ce inseamna “fire”(wire), de la curenti slabi (sisteme de securitate fizica sau la incendiu, voce-date etc.) pana la instalatii electrice 0.4Kw . Suntem alaturi de clientii nostri de la primul pas(idee) pana la finalizarea proiectului (procesul verbal de predare-primire). Avem sugestii multiple pentru orice proiect iar acolo unde clientul vrea “altceva”, impreuna gasim solutia “magica”.

Experienta cu care am venit din executie ne ajuta in foarte mare masura sa intelegem toate partile din proiect, sa venim cu solutii aplicabile, corecte, eficiente si inovative. Facem acest lucru pentru ca intotdeuna ne pretuim si respectam clientii si colegii. Suntem alaturi, impreuna si in echipa cu toti cei implicati intr-un proiect. Atentia la detalii “da viata” proiectelor noastre si reusita noastra “vorbeste” la final.
Oglinda noastra sunt proiectele clientilor nostri.

Expirat
Tehnician Sisteme de Securitate – PIF-ist  -  Krenic SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles