Tehnician Sisteme de Securitate Camere Video CCTV/Alarma

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Salut! Compania noastră angajează tehnician pentru instalarea unor sisteme de securitate, camere video de tip CCTV & Alarme.

Candidatul ideal:
  • Cunoștințe în domeniul sistemelor de securitate
  • Experiența minim 1 an in domeniu
  • Cunostinte de baza legate de sistemele de securitate
  • Cunostinte medii de configurare a echipamentelor de rețea
  • Permis de conducere categoria B
  • Capacitate de lucru în echipa

Descrierea jobului

Crezi ca te potrivești jobului nostru?

Hai sa vedem!

Descrierea jobului:
  • Cablare
  • Instalare
  • Configurare sistem
  • Punere în funcțiune
  • Asigurarea service-ului si mentenanței sistemelor de securitate deja existente.

Beneficii:
  • Masina de serviciu
  • Telefon & Laptop
  • Salariu atractiv & BONUS-uri

Dacă crezi ca te potrivești jobului nostru te rugăm să trimiți CV-ul tău!

Mulțumim!

Misiunea companiei noastre este să ofere soluții și servicii deosebite în domeniul securității folosind produse inovatoare și o tehnologie remarcabilă, astfel oferind o soluție de securitate eficientă pentru toți clienții noștri.

Publicat 26 apr. 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos