Publicat 11 Ian 2021 | Reactualizat 08 Feb 2021 | Expiră 11 Feb 2021

Tehnician sisteme de alarmare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam tehnician sisteme de securitate – studii medii, cu sau fara experienta. Certificat ARTS constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Experienta in domeniul instalarii si intretinerii sistemelor de securitate – alarmare, control acces, interfonie, incendiu si supraveghere video, reprezinta un avantaj
Apt pentru lucru la inaltime
Permis conducere categoria B, asiguram masina si telefon
Asiguram contract individual de munca din prima zi de angajare, concediu platit
Angajam tehnicieni din tara cu cazare asigurata in Bucuresti. Transportul de acasa pana in Bucuresti si retur este platit de firma.
Salariul intre 2500 – 3500 lei/ luna + commision din lucrari

OK GUARD SRL - companie de paza si protectie cu o experienta de peste 26 ani in domeniu.

Expirat
Tehnician sisteme de alarmare  -  S.C. OK GUARD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles