Tehnician service

Oraș de lucru
Arad, Oradea și alte 1
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • studii medii/studii superioare, profil electric/electrotehnic/automatizari
  • cunostinte electrica/electronica/automatizari si de mecanica
  • experienta in domeniu de minim 3 ani
  • cunostinte interpretare plansa electrica/electronica cat si desen tehnic
  • cunostinte calculator (Word, Excel, PowerPoint)
  • cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu
  • permis conducere categoria B
  • disponibilitate de deplasare in inters de serviciu 80% din timpul programului
  • abilitati de comunicare/relationare cu colegii si cu personalul companiilor la care va efectua service
  • foarte bune competente de planificare si organizare

Descrierea jobului

Vino alaturi de noi in echipa de service DEXION!
Cautam Tehnician service pentru zona Vest (judetele Timis, Arad, Bihor, Cluj, Satu Mare)

Descrierea jobului:
  • realizeaza intretinerea echipamentelor automate din punct de vedere electric/electronic si mecanic
  • realizeaza service-ul echipamentelor automate din punct de vedere electric/electronic si mecanic
  • realizeza montajul partilor electrice/electronice/automatizate al echipamentelelor
  • participa la punerea in functiune a echipamentelor cu automatizari
  • realizeaza service-ul la echipamentele vandute de Dexion catre diversi beneficiari din tara
  • intocmeste rapoarte de service
Beneficii:
  • Posibilitatea de dezvoltare alaturi de o echipa de profesionisti
  • Pachet salarial motivant
  • Bonuri de masa
  • Abonament medical
  • Prima de Paste si de Craciun
  • Masina de serviciu

DEXION STORAGE SOLUTIONS reprezintă mai mult decât o simplă companie din domeniul confecțiilor metalice. Este parte dintr-un grup mutinațional al cărui centru de inginerie este localizat la Râșnov și a cărei fabrică tocmai s-a extins cu încă o unitate de producție.
Publicat 26 mai 2022 Reactualizat 25 iun. 2022 Expiră 25 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos