Tehnician Service

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Absolvent de liceu tehnic specializat in meseria de electrician
  • Aptitudini de bun tablotier
  • Experienta de lucru cu echipamente ce necesita curenti slabi
  • Permis de conducere categoria B
  • Cunoștințe de baza MS Office
  • Experienta anterioara in electrotehnica

Experienta pe zona industriala reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Asigura mentenanta corectiva si preventiva a echipamentelor de tip industrial (detectoare de gaz portabile si fixe)
  • Asigura montaj si service pentru sistemele de detectie gaz
  • Asigura calibrarea si verificarea sistemelor existente
  • Elaboreaza fisele si rapoartele aferente interventiilor
  • Participa activ la activitatile de service din locatia firmei

Acesta pozitie implica program full time la locatia mentionata in anunt, cat si deplasari in toata tara, la sediile clientilor. Oferim salarii si beneficii competitive, aferente zonei de activitate cat si masina pentru deplasari.

Cu o experienta pe piata de mai bine de 20 de ani, Gas Alarm Services este unul dintre distribuitorii principali pe piata de detectoare de gaz industriale, atat fixe cat si portabile. Detinem parteneriate cu titlu de exclusivitate cu furnizori in domeniu, avand o perspectiva excelenta de viitor. Punem accentul pe calitate atat a serviciilor cat si a produselor oferite, avand in portofoliu clienti cunoscuti la nivel national cat si international.
Echipa noatra detine 13 membri pasionati si uniti, dornici de a lucra. Suntem foarte implicati in zona aceasta de nisa si mandri de ce am reusit sa facem pana acum. Credem cu sinceritate in ideea de munca de echipa si furnizarea de servicii de cea mai inalta calitate.
Daca te simti atras de cele spuse mai sus, nu ezita sa ne transmiti CV-ul tau si sa cunosti echipa.

www.gasalarm.ro/contact
Publicat 24 mai 2022 Reactualizat 21 iun. 2022 Expiră 23 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos