Publicat 06 Apr 2020 | Reactualizat 06 Mai 2020 | Expiră 07 Mai 2020

TEHNICIAN SERVICE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent invatamant dе profil - constituie un avantaj
- Experienta in domeniul masinilor agricole - constituie un avantaj
- Cunostiinte tehnice - mecanica, electrica, electronica, hidraulica
- Dornic dе a acumula permanent noi cunostinte
- Capacitate dе efort fizic si intelectual
- Disponibilitate pentru deplasari si program flexibil dе lucru
- Abilitati dе comunicare
- Abilitati dе lucru in echipa
- Cunostinte dе lb. Engleza nivel mediu/avansat - constituie un avantaj pentru dezvoltarea profesionala ulterioara
- Permis dе conducere categoria B
- deschis, proactiv, autodidact, centrat pe rezultate

Descrierea jobului

- acordarе de asistentа tehnicа cliеntilor din zonа de activitаtе
- progrаmarea si rеalizаreа intervеntiilor servicе in teren sаu lа hаla de reparatii
- vizitarea clientilor, inspectarea utilajelor, intocmire necesare/comenzi reparatii
- descarcarea, receptionarea si punerea in functie a masinilor/utilajelor
- participarea la realizarea obiectivelor anuale la nivel de departament
- urmarirea gradului de satisfactie post-vanzare al clientilor
- intocmirea si centralizarea rapoartelor de activitate

Beneficii: - pachet salarial motivant (salariu fix + bonus)
- masina
- tel mobil
- laptop
- bonuri masa
- program de training tehnic intern si extern
- posibilitatea construirii unui plan de cariera

IMPORTATOR AUTORIZAT de masini si utilaje agricole (CLAAS, LEMKEN, AMAZONE, MASCHIO, BERTHOUD), acoperire regionala, dezvoltare sustinuta in ultimii ani.
20 de ani de experienta alaturi de producatori vest-europeni de top in domeniul masinilor agricole.
Echipa experimentata, dinamica, performanta.
Mediu de lucru deschis, prietenos oferind posibilitati de dezvoltare personala si profesionala pe termen lung.

Expirat
TEHNICIAN SERVICE  -  SERV CLASS / CLAAS BRAILA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles