de ani Fără Frică...

Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 18 Nov 2019 | Expiră 21 Nov 2019

Tehnician Service

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Companie care comercializeaza si asigura mentenanta echipamentelor precum: automacarale, macarale pe senile, macarale turn, buldozere, excavatoare, incarcatoare, macarale portuare si echipamente de foraj.

Cunostinte de electrica, mecanica,electronica si hidraulica;
Studii medii/superioare tehnice;
Abilitatea de a lucra cu sisteme IT de diagnosticare avansate;
Capacitate de a lucra la inaltime;
Abilitati de comunicare cu clientii;
Experienta similiara in domeniu de minimum 2 ani constituie un avantaj;
Disponibilitate de deplasare in tara pentru servicii de intretinere si reparare a utilajelor de constructii;
Cunostinte bune de limba engleza, limba germana constituie un avantaj;
Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Asigurarea interventiilor de reparatie, mentenanta si diagnosticare pentru utilajele de constructii;
Asigurarea suportului tehnic si de instruire pentru client;
Elaborarea de rapoarte complete si corecte pentru interventiile efectuate.

Ne dorim să devenim un important furnizor de servicii de resurse umane în România, oferind soluții inovatoare, adaptate acestor provocări.

Prin atenție maximă la detalii, experiența angajaților noștri și prin accesul la resurse IT de top, putem furniza rezultate excepționale în majoritatea domeniilor.

Expirat
Tehnician Service  -  TRK PROFESSIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles