Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Tehnician service

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Se caută persoană dinamică cu cunoştiinţe PC pentru poziţia de tehnician service (de preferat cu cunostinte tehnice - electromecanica / electronica) pentru distribuitor de dispozitive medicale. Limba engleză, atât scris cât şi vorbit obligatorii. Cunoașterea mai multor limbi straine precum si experienta similara in domeniul service (medical) constituie avantaj.

Se ofera salariu atractiv, bonusuri, masina pentru delegatii, telefon, laptop.

Descrierea jobului

Raspunde de administrarea si mentenanta / repararea aparatelor aferente portofoliului actual de clienti
Raspunde de prezentarea si promovarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
Stabileste si participa la intalnirile cu clientii
Ofera suport clinic (inclusiv in sala de operatii) medicilor oftalmologi la aparatele distribuite/vandute

Kembli-Med S.R.L, societate mixtă româno - germană a fost înfiinţată la Braşov în anul 1998, având ca obiect principal de activitate importul şi distribuţia de produse oftalmologice.

De-a lungul anilor, Kembli-Med S.R.L a cunoscut diferite etape de dezvoltare, în prezent fiind reprezentanţa autorizată a unor importante firme de renume în domeniu, oferind implanturi şi soluţii pentru uz intraocular, fire de sutură, consumabile şi materiale chirurgicale, dispozitive complexe de sterilizare, aparatură şi instrumentar pentru oftalmologie.

Expirat
Tehnician service  -  Kembli-Med