Publicat 01 Apr 2019 | Expiră 02 Mai 2019

Tehnician Service utilaje HoReCa si aparate de cafea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam candidati care sa detina:

Studii profesionale, liceale sau superioare (avantaj profil tehnic) - pentru postul de Tehnician Service Utilaje HoReCa
Studii profesionale sau liceale pentru postul de Asistent Tehnician Service

Peste 6 luni experiență în domenii conexe ( Specialisti / Tehnicieni, Service / Reparatii,
Productie, Inginerie, Auto / Echipamente) cerinta esentiala pentru posturile de tehnician si cerinta de dorit pentru postul de Asistent Tehnician

Experienta de mecanic cu abilitați electrice, electro-mecanic sau automatist

Abilitati de rezolvare a problemelor, de a lucra singur si in echipa

Permis de conducere categoria B

Persoana dinamica, deschisa la invatare, dezvoltare si performanta
Flexibilitate, bune abilitati de comunicare.

Capacitate mare de a se integra si de a lucra într-un sistem structurat.

Capacitatea de a intelege documentatii tehnice

Disponibilitate pentru deplasare în afara localitatii de resedintă si pentru program flexibil.

Corectitudine, angajament, responsabilitate si determinare in atingerea obiecivelor profesionale

Descrierea jobului

Responsabilitati
Instalare, service si reparatii pentru echipamente, utilaje si accesorii HoReCa
Efectuarea si consemnarea instruirilor externe efectuate la clienti

Intocmirea fiselor de reparatie interne si externe

Asigurarea necesarului propriu de piese de schimb, gestiunea corecta a acestora

Pregatire/testare echipamente inainte de livrare

Cunostinte de frigotehnie - reprezinta avantaj
Localizarea posturilor : Cluj
Aria activitatilor: nationala
Beneficii
Salarizare in functie de performantele realizate

Plata orelor suplimentare

Bonuri de masa

Decontarea cheltuielilor de deplasare si diurnal

participare la traininguri profesionale in strainatate, targuri si expozitii

Oportunitati de promovare

Dacris este o afacere de familie ce furnizează echipamente premium pentru restaurante și baruri în Romania, de peste 20 ani. Ne luptăm să fim lideri în industrie prin stabilirea relațiilor valoroase atât cu clienții cât și cu furnizorii.

Avantajul colaborării cu noi nu constă numai în posibilitatea de alegere a unor echipamente de înaltă performanță dintr-o gamă variată, ci și în acordarea consultanță de specialitate, proiectare, montaj, transport, punere în funcțiune, service prompt și complet, garanție și service post garanție.

Expirat
Tehnician Service utilaje HoReCa si aparate de cafea  -  DACRIS IMPEX