Publicat 14 Mai 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Tehnician Service Utilaje Agricole

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii tehnice de specialitate
- Experienta in domeniul diagnozelor electrice/ electronice si in automatizari
- Limba engleza la nivel mediu obligatoriu
- Cunostinte bune PC- Word, Excel, Outlook
- Permis de conducere- categoria B

Calitati

- Disponibilitate la deplasari
- Dorinta si curiozitate de a invata echipamente noi
- Inclinatie catre domeniul tehnic, seriozitate, spirit de initiativa

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Recepţionează echipamentele, le pune în funcţiune şi instruieşte operatorii care vor lucra cu ele
- Efectueaza diagnoza computerizata in vederea stabilirii defectului, utilizand metode specifice
- Efectueaza necesarul de piese de schimb utilizand cataloagele de piese ale producatorului
- Se deplasează la sediul clientului pentru întreţinerea echipamentelor
- Participa direct la activitati de marketing, targuri, expozitii, demonstratii

CE OFERIM:

O pozitie intr-o companie multinationala. NR. 1 pe piata agricola din Romania;
Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specifice;
Mediu de lucru dinamic.

Descrierea companiei

IPSO Agricultură

Numărul 1 pe piața de mașini și utilaje agricole

Cu o experiență de peste 20 de ani în domeniul agriculturii și 520 de angajați în 8 centre regionale în 2018, IPSO Agricutură este numărul 1 pe piața utilajelor agricole din România. Rezultatele obținute în 2017 de IPSO Agricultură confirmă poziția sa de lider pe piața din România.

Compania este parte a grupului francez Monnoyeur, cu o rețea de birouri extinsă în 9 țări din lume, cele mai multe din Europa.

IPSO Agricultură oferă soluții integrate producătorilor agricoli din România, piese de schimb, service în câmp și pregătirea operatorilor.

Mărcile pe care le deține în portofoliu confirmă forța pe care o are compania în domeniu și reputația pe care a reusit să și-o construiască din 1996 până în prezent.

IPSO Agricultură este importator unic autorizat al mașinilor și utilajelor John Deere, cel mai mare producător de utilaje agricole la nivel mondial. Compania oferă fermierilor din România o gamă completă de tractoare, combine de recoltat, prese de balotat, mașini de erbicidat, utilaje de cultivare și sisteme de management agricol marca John Deere.

Expirat
Tehnician Service Utilaje Agricole  -  SC IPSO SRL