Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Tehnician Service (utilaje agricole) -DJ

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne-ar placea sa te cunoastem daca:

• ai studii medii tehnice de specialitate (electromecanică, mecanică agricolă etc.),
• ai cunoștințe tehnice cu privire la mașinile și utilajele agricole,
• ai cunostințe bune de mecanică, hidraulică, pneumatică și electronică,
• esti o persoană pro-activă, orientată către client și către rezultate, capacitate de a evalua şi a lua decizii tehnice,
• ai abilități de operare a calculatorului,
• ai carnet de conducere categoria B,
• cunosti o limba străina de circulație internațională, preferabil limba engleză.

Descrierea jobului

Atributii si responsabilitati:

• asigură asistență tehnică pe durata execuției lucrărilor de reparații și punere în funcțiune a echipamentelor și instruiește operatorul desemnat de client cu privire la utilizarea utilajului,
• efectuează, în locaţia clientului, activităţi de revizie, întreţinere şi reparare a utilajelor şi echipamentelor agricole,
• asigură intervenția tehnică în timpul optim asupra echipamentelor în scopul remedierii acestora,
• localizează și diagnostichează corect defectul utilajului; stabilește necesarul de piese de schimb pentru finalizarea operatiunii.

Beneficii:

  • posibilitatea de dezvoltare profesională,
  • lucrul intr-o echipă tânară, energică și focusată pe atingerea obiectivelor,
  • pportunități de training atat în țară cât și în străinătate,
  • laptop, telefon, mașină de serviciu,
  • bonuri de masă, asigurare medicală.

AgroConcept este unicul importator si distribuitor autorizat pe piata din Romania al New Holland Agriculture si unic distribuitor pentru brandurile Kverneland si Casella.

Suntem preocupati in mod constant sa atingem excelenta in domeniu prin pastrarea unui climat de incredere, respect si colaborare în relatia cu clientii si partenerii nostri.

Sustinem dezvoltarea comunitatilor rurale si cresterea sustenabila a agriculturii romanesti printr-o serie de investitii: 14 centre regionale dotate cu cele mai noi tehnologii de interventie rapida si asistenta tehnica, o echipa de management formata din experti pe piata locala si internationala, o viziune globala pentru succes la nivel local. In prezent in compania noastra lucreaza peste doua sute de experti si specialisti.

In cazul in care niciuna dintre pozitiile disponibile in acest moment nu se potriveste calificărilor și experientei tale, trimite-ne cv-ul tau, mentionand pozitia sau departamentul in care ai dori sa lucrezi la cv@agroconcept.ro.

Expirat
Tehnician Service (utilaje agricole) -DJ  -  AgroConcept

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles