de ani Fără Frică...

Publicat 29 Iul 2008 | Reactualizat 27 Aug 2008 | Expiră 29 Aug 2008

Tehnician Service si Intretinere instalatii industriale, pompe, ventilatoare, compresoare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cursuri de formare profesionala ca \"Mecanic instalatii” sau echivalent,
- experienta relevanta in domeniul service-ului si intretinerii instalatiilor industriale in petrochimie si/sau tratare apa
- experienţa n domeniu de minim 7 ani,
- disponibilitate de a calatori, permis conducere B
- atestatul de sudor prezinta avantaj,
- experienta in tehnologia sudurii prezinta avantaj,
- disponibilitate de a calatori

Descrierea jobului

- service-ul si intretinerea instalatiilor in domeniul tratare apa: pompe de apa, pompe de produse petroliere, ventilatoare, suflante, compresoare

VA RUGAM SA APLICATI SI PE WWW.STRABAG.COM, KARRIERE/CAREER --> Steagul Romaniei --> Formularul Online.

Strabag este un concern de construcţii activ pe plan internaţional, cu societăţi în Germania, Belgia, Olanda, Elveţia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croaţia, Slovenia, Serbia, România, Bulgaria, şi Rusia, care numără ca. 63.000 angajaţi în întreaga Europă.

Expirat
Tehnician Service si Intretinere instalatii industriale, pompe, ventilatoare, compresoare  -  Strabag SRL - Tehnologia Mediului

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles