Tehnician Service Reparatii TV / Laptop / PS4 / PS5

Droid Tv Gsm S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Noi, cei de la iDroid Solution Phone căutăm un coleg pentru postul de tehnician sau ajutor tehnician TV / Laptop. Esti cumva tu?
Full-time : 8 ore /zi
Suntem o firma cu experienta de 15 ani în domeniu, căutăm o persoană ambițioasă.

Ar trebui:
Să fii PASIONAT de electronică;
Să fi pus macar odata mana pe un multimetru sau letcon;
Să fii dinamic și să-ți placă să te implici, să ai inițiativa;
Să îți placă munca în echipa;
Trebuie sa ai cunostinte de utilizare a PC-ului medii sau avansate;
Să știi sa faci research despre anumite probleme, sa stii sa cauti posibile rezolvări pentru o anumită problema de depanare.
Să știi limba engleza, termeni de baza.
Să știi să asamblezi/dezasamblezi un laptop;

Descrierea jobului

Ce vei face:

- Vei fi tehnician ajutor pentru reparatii TV iar in functie de experienta vei repara Televizoarel;
- Vei relationa cu clienții cand este nevoie atât la telefon cat și în magazin, pentru a explica anumite detalii tehnice.
- Vei asambla/dezasambla diferite dispozitive (TV-uri / Laptop-uri)
- Vei invata sa stabilești prețurile unei reparații care ulterior le vei comunica clienților telefonic.
- Daca este necesar ( atunci cand este aglomerat magazinul ) vei prelua dispozitive cu diferite probleme de la clienti in magazin.

Ce iti oferim:

- Program între 10:00 - 18:00 L-V.
- Posibilitate de salarizare fixa și garantată + bonus din reparatii;
- Salariul este stabilit in functie de competente profesionale si experienta;
- Condiții civilizate de lucru intr-um mediu ambiant plăcut în magazinul nostru

Așteptam sa ne trimiți cv-ul tău cu fotografie sau te așteptam sa ne faci o vizita la sediu pentru o discuție face to face!

La iDroid pasiunea s-a transmis din generație în generație încă din 1985 (La acea perioadă la noi in tara inca se foloseau renumitele televizoare pe lampi), alfel spus ne place electronica.
Suntem o echipa tanara de tehnicieni pentru Televioare LED / Oled, GSM, Laptop, Drone DJI, Console Gaming etc.
Publicat 15 Sept. 2022 Expiră 15 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.