Publicat 28 Iul 2020 | Reactualizat 25 Aug 2020 | Expiră 28 Aug 2020

Tehnician Service - Punct de lucru Constanta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Cunostinte bune de mecanica, hidraulica, pneumatica si electronica.
Abilitatea de a invata si a se familiariza cu utilajele agricole/ constructii - cunostiinte tehnice
Persoana pro-activa, orientata catre client si catre rezultate, capabila sa lucreze in echipa.
Abilitati de operare a calculatorului.
Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.
Detinator permis de conducere categoria B.
Disponibilitatea de a se deplasa in regiunea de responsabilitate a punctului de lucru - Constanta si Tulcea

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Monteaza, pune in functiune si repara masini si utilaje agricole (tractoare, combine, echipamente de erbicidat, prese agricole, pluguri, discuri, semanatoare, cositoare etc) si/sau utilaje de constructii (excavatoare, incarcatoare frontale, buldoexcavatoare, mini-incarcatoare, buldozere etc).
Efectueaza inspectia si pregatirea dinaintea livrarii utilajelor.
Localizeaza si diagnosticheaza corect defectul masinii/utilajului; stabileste necesarul de piese de schimb pentru finalizarea operatiunii, dupa caz
Efectueaza instruirea operatorilor desemnati de client, cu privire la utilizarea utilajelor.

Te vei bucura de:
Masina de Serviciu
Instrumente de lucru (calculator, telefon)
Pachet salarial atractiv
Schema de bonusare
Tichete de masa
25 zile de concediu
Asigurare medicala privata
Abonament Bookster

Titan Machinery Romania, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole si de constructii din lume, va invita sa va alaturati echipei noastre.

Expirat
Tehnician Service - Punct de lucru Constanta  -  SC Titan Machinery Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles