Publicat 11 Sep 2019 | Reactualizat 18 Sep 2019 | Expiră 11 Oct 2019

TEHNICIAN SERVICE PRINTING

1 post

Candidatul ideal

Considerăm că cerinţele de mai jos sunt importante, însă nu este obligatoriu să le ai, dacă eşti dispus să lucrezi şi să înveţi lucruri noi, te ajutăm noi să le dobândeşti, vrem doar să fi serios, corect şi disciplinat în muncă.

Ce ne dorim să cunoşti:

- Capacitate de comunicare şi relaţionare cu clienţii şi colegii.

- Cunoştinţe operare PC;

- Cunoştinţe de reţelistică;

- Disponibilitate pentru deplasări şi delegaţii;

- Disponibilitate de a îşi însuşi cunoştinţe tehnice noi;

- Permis de conducere cat. B, vechime minim doi ani, acesta este singurul lucru obligatoriu :)

- Cunoştinţe de limba engleză mediu/avansat

- Cunoştinţe minime de marketing

- Experienţa anterioară privind service-ul şi mententanţa constituie avantaj.

Cunoştintele constituie un avantaj, dar dacă eşti dispus să inveţi, suntem deschişi să te instruim.

Dacă eşti student şi vrei să te specializezi la locul de muncă te aşteptăm în echipă.

Descrierea jobului

Ce vrem să faci (după ce te învăţăm):

- Service şi întreţinere periodică pentru echipamente de imprimare;

- Ridicare şi livrare echipamente la sediul clientului;

- Preluare comenzi;

- Remedierea defecţiunilor la sediul clientului;

- Lucrări de întreţinere periodică/ revizii;

- Întocmirea documentaţiei aferentă lucrărilor pe care le executa;

- Propunerea de soluţii tehnice;

- Gestionarea pieselor de schimb folosite;

- Gestionarea echipamentelor aflate în întreţinere.

După perioada de probă îţi asigurăm masină de serviciu, laptop şi telefon.

Suntem o companie locală, specializată în vânzarea şi service-ul de copiatoare, imprimante, multifuncţionale, fax-uri, cartuşe toner şi cerneală; putem oferi consultanţă şi service oricărui client. Suntem parteneri, dealeri şi service autorizat pentru SHARP, BROTHER şi HP în Maramureş. Cu o experienţă tehnică de peste 11 ani în domeniu, avem o echipă tânără, dinamică şi plină de entuziam care conlucreaza pentru a răspunde cu promtitudine şi profesionalism spre satisfacerea necesităţilor clienţilor noştri.

Dacă eşti o persoană căreia nu-i place monotonia, locul tău este în echipa noastră.

TEHNICIAN SERVICE PRINTING  -  RBS SERVICE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles