TEHNICIAN SERVICE/ MONTAJ

HYDROAGRIFER SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Experienta practica in domeniul tehnic ( mecanica, hidraulica, electrica ) sau in activitatea dе service pompe si grupuri de pompare;
Abilitati de colaborare si lucru in echipa;
Seriozitate , perseverenta si simtul responsabilitatii;
Prezinta un real avantaj experienta ca tehnician mecanic/electromecanic , montator / instalator sisteme diverse;

-studii medii / superioare finalizate
-punctualitate
-responsabilitate si implicare
-permis categoria B
-spirit tehnic / practic

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
-efectuarеа lucrаrilor dе instalare, intretinere, service pentru pompe si grupuri de pompare , tratare apa;

BENEFICII:

La Hydroagrifer te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:

Telefon de serviciu
Bonusurile de performanta
Beneficiile extrasalariale: tichete de masa (20 lei/tichet), prime si cadouri de sarbatori, evenimente, evenimente pentru angajati etc
Vei participa la traininguri tehnice si de vanzari.
Lucrezi intr-o companie , cu standarde de lucru profesioniste
Ai posibilitati de dezvoltare a carierei
Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !

Hydroagrifer este o companie specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii hidrotehnice . Noi oferim clientilor nostri o gama larga de pompe ,tevi , fitinguri , robineti si servicii la standarde inalte de calitate.
Suntem orientati spre rezultate si punem pret pe dezvoltare profesionala a oamenilor din companie. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi!

Publicat 29 apr. 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos