Tehnician service/mentenanta sisteme de securitate

RASIROM RA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cine suntem noi

Suntem integratori dе soluții dе securitate fizică și informatică;
Funcționăm sub coordonarea Serviciului Român dе Informații;
Suntem o echipă dе 150 dе profesioniști;

Ce vei gasi la RASIROM

Provocări profesionale;
Respect față dе angajați;
Salarii competitive;
Pachet variat dе beneficii;
Oportunităţi dе dezvoltare a carierei;
Suport din partea managementului;
Stabilitate;

OBIECTIVUL NOSTRU

Securizarea cibernetică și fizică a infrastructurilor critice naționale și europene, precum și asigurarea obiectivelor naționale dе interes strategic;

Ce asteptari avem dе la tine

Să ai studii medii/superioare tehnice;
Să deții un certificat ARTS sau echivalent;
Să ai experiență dе minim 3 ani în domeniul sistemelor dе securitate;
Să ai cunoștințe dе cablare structurată și rețelistică;

Ce vei face la noi

Vei asigura monitorizarea, remedierea defectiunilor si revizia la sistemelor dе control acces, management dе securitate, TVCI, detectie si semnalizare la incendiu, aflate in garantie sau post garantie;
Vei asigura instalarea echipamentelor necesare functionarii sistemelor in parametri optimi;
Vei acorda suport tehnic la nivel avansat tehnicienilor din echipa;
Vei asigura configurarea si realizarea dе modificari hardware/software la echipamentele instalate

Ce BENEFICII iti putem oferi in plus fata de salariu

Tichete dе masă ;
Abonament medical extins;
Tichete dе vacanță, dacă ne vei ajuta să ne atingem obiectivele;
Ca să îți recapeti fortele îti vom oferi intre 21 și 27 dе zile dе concediu dе odihnă;
Abonament health & fitness;
Programe dе dezvoltare și certificare, cursuri și traninguri în concordanță cu nevoile RASIROM și ale tale;

Descrierea jobului

Publicat 27 iun. 2022 Reactualizat 25 iul. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos