TEHNICIAN SERVICE / MECANIC

AD STIL SRL
3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Permis conducere categoria B (obligatoriu)
- Abilități tehnice
- Cunostinte operare PC
- Experienta in activitate de service si mentenanta echipamente, constituie un avantaj
- Disponibilitate pentru deplasari in zona alocata
- Persoana flexibila, comunicativa, orientata spre rezultat.
- Capacitate și dorință de învățare

Descrierea jobului

- Asigura punerea in functiune a utilajelor;
- Asigura intretinerea si repararea utilajelor
- Efectueaza diagnoze

Oferim:
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- pachet salarial avantajos, tichete de masă, diurnă
- mașină de serviciu

Descrierea companiei

AD STIL reprezentant oficial al MBT Maschinenhandel GMBH

Este o companie care are ca obiect de activitate vânzarea de utilaje pentru colectarea si compactarea deseurilor reciclabile. AD STIL isi desfasoara activitatea la nivel national oferind o gama larga de utilaje pentru reciclare, precum: prescontainere, prese de balotat deseuri, prese stationare, incarcatoare mobile si alte utilaje destinate managementului si compactarii deseurilor.

Publicat 8 Nov. 2022 Reactualizat 8 Dec. 2022 Expiră 8 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.