de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2008 | Expiră 20 Nov 2008

Tehnician Service ITCSTORE.RO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- bune cunostinte hardware si software
- experienta practica in configurarea de retele, asamblare, service PC
- orientare catre client
- abilitati de comunicare si organizare a activitatii.
- atitudine proactiva si pozitiva.

Descrierea jobului

- asambleaza calculatoare sau depaneaza echipamentele IT intrate in service (calculatoare, imprimante, copiatoare)
- configureaza hardware si software echipamentele IT
- executa operatiuni de mentenanta pentru statii si servere
- executa operatiuni de instalare componente, troubleshooting / debug / diagnosticare defecte, inlocuire componente defecte pt PC / servere, imprimante, print-servere, retea ( switch-uri / routere ).
- instaleaza sisteme de operare( Windows based - XP, 2003,VISTA ).
Pachet salarial: salariu, telefon, masina, 2 traininguri anuale: tehnic, dezvoltare personala

SYSNET CONSULTING GROUP srl este o firma romaneasca de consultanta specializata in furnizarea de servicii profesionale adaptabile pentru afaceri.
SYSNET CONSULTING GROUP srl garanteaza servicii calificate pentru IT & C, sisteme de securitate, sisteme publice audio-video, grafica & pre-press si sisteme de aer conditionat.
ITCSTORE.RO este un magazin online IT&C ce comercializeaza: calculatoare, componente, laptopuri, pda, gps, gsm, periferice, retelistica, securitate it, telefonie.

Expirat
Tehnician Service ITCSTORE.RO  -  SYSNET CONSULTING GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles