de ani Fără Frică...

Publicat 17 Ian 2016 | Expiră 18 Feb 2016

Tehnician Service IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent scoala profesionala tehnica / studii medii / superioare;
- Cunostinte solide depanare, intretinere si configurare imprimante, copiatoare, multifunctionale;
- Cunostinte si/sau specializare in electronica (constituie un avantaj);
- Cunostinte operare PC (MS Office);
- Limba engleza nivel mediu;
- Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Efectueaza mentenanta echipamentelor hardware (PC, imprimante si copiatoare);
- testarea/ verificarea echipamentelor de retea (routere, switch-uri, access point-uri, etc);
- Gestioneaza documentele specifice departamentului.

LOGIC SYSTEMS SRL asista companiile din diverse domenii de activitate prin oferirea de servicii integrate de consultanta, proiectare, furnizare, implementare si mentenanta in domeniul sistemelor informatice.

Expirat
Tehnician Service IT  -  Logic Systems S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles