Publicat 23 Mai 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 23 Iun 2019

Tehnician Service IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii / superioare;
- Cunostinte de instalare si utilizare sisteme de operare - Windows;
- Cunoasterea modului de functionare a PC-urilor (unitati centrale, monitoare, imprimante, interfete si echipamente de retea
- Cunostinte depanare, intretinere si configurare imprimante, copiatoare, multifunctionale;
- Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Efectueaza mentenanta echipamentelor hardware (PC, imprimante si copiatoare);
- testarea/ verificarea echipamentelor de retea (routere, switch-uri, etc);
- deplasarea la sediul clientilor si asigurarea functionalitatii echipamentelor IT;
- Gestioneaza documentele specifice departamentului.

LOGIC SYSTEMS SRL asista companiile din diverse domenii de activitate prin oferirea de servicii integrate de mentenanta in domeniul sistemelor informatice.

Expirat
Tehnician Service IT  -  Logic SystemsSRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles