Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 02 Iun 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Tehnician service IT (Laptop, PC) – Targu Jiu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta vasta in activitati de service si mentenanta pentru diferite marci si modele de PC-uri, notebook-uri, retele de internet si date. Experienta se refera mai ales la numarul echipamentelor la care s-a intervenit, diversitatea de modele si marci si natura interventiilor. Aceasta cerinta va fi testata prin proba practica in cadrul procesului de recrutare.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
1. Mentenanta si service pentru echipamente de birou - PC-uri, notebook-uri, retele de internet si date.
2. Suport tehnic pentru clienti;
3. Completarea si administrarea documentelor si informatiilor legate de activitatea de service;
4. Deplasarea pentru interventii la sediul clientilor in judetul Gorj ;

Beneficii:
- Salariu corelat cu experienta in domeniu;
- Comision din devize;
- Bonuri de masa;
- Telefon de serviciu;
- Laptop de serviciu;
- Traininguri si cursuri de perfectionare

PRINTECH COMPANY este unul din principalii furnizori de servicii IT din Judetul GORJ. Ne adresam in principal segmentului Business: Companii din cele mai diverse domenii, productie, comert, servicii, institutii publice, etc.

Expirat
Tehnician service IT (Laptop, PC) – Targu Jiu  -  PRINTECH COMPANY SRL