Publicat 23 Iun 2020 | Reactualizat 30 Iun 2020 | Expiră 23 Iul 2020

Tehnician service IT, imprimante, multifunctionale

1 post

Candidatul ideal

  • abilități în depanarea echipamentelor electrice
  • cunoștințe diagnosticare și depanare hardware și software
  • cunoștințe diagnosticare și depanare rețele calculatoare / conexiuni internet
  • cunoștințe pentru instalarea / configurarea / depanarea softurilor uzuale: SO Windows, clienți email, softuri tip office
  • bune abilități de comunicare
  • cunoasterea limbii engleze
  • domiciliul in Brasov
  • permis auto

Descrierea jobului

  • instalare, intretinere si reparatii copiatoare si multifunctionale, imprimante, alte echipamente de birou
  • asistenta tehnica IT: hardware si software, retele

firma asigura instruirea necesara

Descrierea companiei

CHR electronics este furnizor pentru:

- echipamente de birou: copiatoare si multifunctionale: vanzare, inchiriere si asistenta tehnica, solutii IT: consultanta, asistenta tehnica, echipamente hardware si software, service echipamente de birou, consumabile
- echipamente audio-video: echipamente de prezentare, sisteme de discutii, sisteme de traducere simultana, sisteme de sunet ambiental si de adresare publica, sisteme de sunet si efecte pentru cluburi si discoteci, inchiriere echipamente audio-video
- echipamente de securitate: supraveghere video, sisteme de alarma, sisteme de control acces si pontaj, sisteme de detectie incendiu, bariere, sisteme de parcare, localizare prin GPS

Tehnician service IT, imprimante, multifunctionale  -  CHR electronics

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles