Publicat 16 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 16 Nov 2019

Tehnician service IT - asamblare / testare calculatoare

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam coleg pentru asamblare si testare calculatoare

Experienta e apreciata, dar se poate si invata daca exista aptitudini

Jobul consta in asamblarea, testarea , pregatirea calculatoarelor pentru livrarea lor in perfecta stare catre clientul final

Firma este pe piata din 1997, are 30 de angajati, si este una din principalii distribuitori si importatori de produse IT din Romania (www.interlink.ro)

Programul de lucru este 8-17, de Luni pana Vineri.
Locatia halei si depozitului este pe centura Afumati, zona Doraly - se asigura transport dimineata si seara, aproape din orice zona a Bucurestiului, Voluntari, Ilfov, Sau pe traseul Urziceni-Bucuresti

Interviul se sustine la sediul firmei din strada Sfanta Treime nr 14, sector 2, Bucuresti

Descrierea jobului

Suntem prezenti pe piata de IT din 1997.In ultimii ani suntem liderii din Bucuresti pentru it-ul second hand si refurbished, si in top 3 la nivel national . Punem accent pe seriozitate, corectitudine si calitatea produselor , orientati spre satisfacerea clientului.Suntem in continua dezvoltare si cautam persoane perfectioniste care vor sa se alature unei firme in continua expansiune.

Expirat
Tehnician service IT - asamblare / testare calculatoare  -  Interlink Computer Shop

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles