Publicat 01 Feb 2021 | Reactualizat 03 Mar 2021 | Expiră 04 Mar 2021

TEHNICIAN SERVICE HORECA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in activitatea de intretinere si reparatii echipamente HoReCa
- Cunostinte teoretice si practice in domeniu, de preferinta electromecanica, instalatii electrice, industrie HoReCa
Cunostinte frigotehnie – reprezinta avantaj;
- Posesor permis de conducere categorie B;
- Abilitati de lucru in echipa si comunicare;
- Corectitudine, seriozitate, gandire logica, capacitate de diagnoza tehnica rapida;
- Persoana organizata, responsabila si atenta la detalii;
- Cunostinte de operare pe calculator (MS Office).

Descrierea jobului

- Efectueaza periodic operatii de intretinere si reparatii la echipamentele din domeniul HoReCa;
- Asigura punerea in functiune a echipamentelor din domeniul HoReCa conform cartilor tehnice;
- Asigura instruirea personalului privind utilizarea echipamentelor;
- Intocmeste documentele necesare (procese verbale, rapoarte service, foi de parcurs, devize, facturi, deconturi, etc.);

Oferta
-Lucrul intr-o companie serioasa,stabila, in dezvoltare;
-Tichete de masa/ diurna, tichete cadou de sarbatori;
-Asigurare medicala
-Instrumente de lucru specifice pozitiei.
-Training.
-acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei

Vă informam că, prin aplicarea pentru o poziţie în cadrul societăţii Conti Grup SRL, vă vom colecta şi folosi datele personale oferite în desfăşurarea procesului de recrutare şi selecţie de personal.

CONTI GRUP este una din companiile de top furnizoare de echipamente profesionale destinate industriei hoteliere, sectorului alimentatiei publice (restaurante, baruri, fast-food-uri, patiserii, industria carnii, industria panificatiei), spalatorii industriale.

Expirat
TEHNICIAN SERVICE HORECA  -  S.C.CONTI GRUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles