de ani Fără Frică...

Publicat 04 Sep 2008 | Reactualizat 03 Oct 2008 | Expiră 05 Oct 2008

Tehnician Service GSM

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pregatire si/sau experienta in domeniul depanarii telefoanelor mobile

Descrierea jobului

• Testeaza, stabileste diagnosticul si calibreaza telefoanele mobile
• Efectueaza reparatii la nivel de componenta/modul functie de nivelul de reparatii pe fiecare model/tip de terminal GSM/UMTS Proceseaza documentele necesare fluxului de reparatii sau finalizarii acestuia (certificat de garantie, test final, test baterie, etc), complet, exact si la timp
• Raspunde pentru atingerea nivelului de calitate si a ciclului de reparatii in timpul solicitat
• Raspunde pentru inventarul propriu

CIRMA Electronics, este o societate comerciala specializata in procesul de reparatii telefoane mobile, cu o experienta de peste 9 ani in Romania, componenta a grupului Cordon Electronics.

Efectuam reparatii pentru marcile Nokia, BenQ, Philips,Huawei si HTC.
In prezent,pe langa service-ul central, gestionam si 10 punct de service situate in cele mai importante orase ale tarii.Colectivul este format din 73 angajati.

Expirat
Tehnician Service GSM  -  Cirma Electronics SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles