Publicat 23 Iul 2019 | Reactualizat 20 Aug 2019 | Expiră 23 Aug 2019

Tehnician Service – Generatoare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minim 5 ani in instalarea, configurarea, intretinerea si repararea de Generatoare diesel
Experienta de lucru cu echipamente de electro-alimentare (tablouri electrice, UPS-uri, baterii tip VRLA) – reprezinta un Avantaj
Permis de conducere categoria B
Cunostinte elementare de limba engleza
Autorizare ANRE categoria IIA si IIB – reprezinta un avantaj
Disponibilitate deplasari in teritoriu, disponibilitate program prelungit (ocazional, pentru interventii de urgenta) - orele suplimentare se platesc conform legii

Descrierea jobului

Servicii de instalare, service si reparatii Generatoare diesel (si alte echipamente din portofoliul Tema Energy)
Punere in functiune si testare Generatoare
Lucrari de instalatii electrice

BENEFICII:
- pachet salarial motivant
- bonusuri in functie de performante
- training-uri
- mediu de lucru placut si favorabil dezvoltarii profesionale.

Tema Energy este unul dintre cei mai cunoscuti integratori de Data Centere, Data Centere Mobile si sisteme de Power Back-up, si un furnizor bine cunoscut de echipamente de electro-alimentare de siguranta: UPS-uri, Generatoare, Baterii, Redresori.
In domeniul de activitate al companiei mai intra climatizarea profesionala, sisteme de detectie-stingere incendii, instalatiile electrice si serviciile de Facility Management.
Tema Energy are sediul central in Bucuresti si este o companie antreprenoriala cu actionariat privat romanesc.
Echipa noastra este formata din 40 de tineri profesionisti, ambitiosi si determinati, iar impreuna reusim sa fim una dintre cele mai performante companii din domeniu.
Pentru mai multe informatii despre noi, viziteaza site-ul nostru, www.tema-energy.ro .

Expirat
Tehnician Service – Generatoare  -  SC TEMA ENERGY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles