Publicat 28 Ian 2019 | Reactualizat 30 Ian 2019 | Expiră 30 Ian 2019

TEHNICIAN SERVICE/ ELECTROMECANIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Adresa punct de lucru: Chitila, Jud. ILFOV
- Efectueaza lucrari de mentenanta, depanare grupuri electrogene, motoare cu ardere interna, inclusiv in teritoriu;
- Realizeaza PIF-uri;
- Asigura consultanta tehnica;
- Mentine relatia cu clientul.

Cerinte

- Studii tehnice medii/superioare;
- Cunostinte despre motoare termice si masini electrice;
- Cunostinte de interpretare a schemelor electrice;
- Experienta de minim 2-3 ani in domeniu;
- Bune abilitati de comunicare;
- Orientare catre client;
- Carnet de conducere categ. B .

Descrierea jobului

Punct de lucru: Chitila, Jud. Ilfov

- Efectueaza lucrari de instalari, mentenanta, reparatii echipamente electrice, grupuri electrogene, UPS-uri si stabilizatoare de tensiune.
Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial motivant;
- Masina servici, laptop, bonusuri

Firma specializata in domeniul de siguranta in alimentarea cu energie electrica, producator de grupuri electrogene, UPS-uri si stabilizatoare de tensiune.

Expirat
TEHNICIAN SERVICE/ ELECTROMECANIC  -  MARRO ELECTRIC SYSTEMS