de ani Fără Frică...

Publicat 28 Sep 2007 | Reactualizat 27 Oct 2007 | Expiră 29 Oct 2007

TEHNICIAN SERVICE echipamente si utilaje pentru industria alimentara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvent de studii superioare tehnice - industria alimentara;
-cunostinte de electronica, mecanica si hidraulica;
-cunoasterea limbii ENGLEZE la un nivel avansat
(cunoasterea si a limbii GERMANE va constitui un avantaj);
-absolvent de studii superioare in domeniul industriei
-cunostinte avansate de MsOffice;
-disponibilitate pentru deplasare;
-permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

-deplasarea la sediul clientilor pentru a asigura suport pe perioada service-ului;
-efectuarea intretinerii echipamentelor si utilajelor;
-oferirea de suport tehnic clientilor.

Se ofera pachet salarial atractiv.
Oportunitatea de dezvoltare profesionala si un plan personalizat de cariera

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.

Expirat
TEHNICIAN SERVICE echipamente si utilaje pentru industria alimentara  -  SC TRENKWALDER SOBIS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles