de ani Fără Frică...

Publicat 19 Sep 2008 | Expiră 20 Oct 2008

TEHNICIAN SERVICE / ECHIPAMENTE PRELUCRAREA LEMNULUI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte solide atat pe partea electrica cat si pe partea mecanica
Orientare catre rezultat si capacitate foarte buna de rezolvare a problemelor
Creativitate si Initiativa
Intelegerea importantei clientului
Onestitate si bun simt

Studiile medii sau superioare (tehnice – avantaj)
Experienta anterioara - avantaj
Cunostinte PC si limba engleza
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabil cu activitatea de instalare, reparatii si intretinere a echipamentelor pentru prelucrarea lemnului, care au fost vandute intr-o anumita zona a tarii.

Atributii si sarcini legate de activitate:
• Instalarea echipamentelor vandute si instruirea reprezentantului clientului privind utilizare si intretinerea acestora.
• Asigurarea asistentei tehnice prin contactarea telefonica, iar daca este cazul prin vizite, a clientilor care au solicitat acest lucru.
• Mentinerea relatiei cu clientii existenti in vederea asigurarii exploatarii echipamentelor conform standardelor impuse de producator.
• Comandarea catre departamentul de logistica a necesarului de piese de schimb pentru fiecare tip de echipament vandut.
• Intocmirea de rapoarte specifice pentru asistenta tehnica, cheltuieli individuale, deconturi etc.

Se ofera:
• Salariu fix + bonus la instalare/interventie
• Portofoliu de produse de calitate premium
• Stoc de piese de schimb de peste 300.000 EUR
• Autoturism firma
• Telefon mobil
• Training-uri de specialitate in strainatate si in Romania
• Posibilitatea de promovare

FELDER GRUPPE ROMANIA face parte din renumitul grup austriac cu o traditie de peste 50 ani in producerea echipamentelor de prelucrare a lemnului pentru firmele mici si mijlocii. (www.felder.ro)

Toate echipamentele sunt produse in Austria in conformitate cu cele mai exigente norme europene de calitate, siguranta si protectia mediului fiind sunt recunoscute pentru fiabilitatea, precizia si solutiile inovative propuse (majoritatea fiind patentate si castigatoare a unor medalii internationale).

Odata cu dezvoltarea activitatii sale in Romania FELDER doreste ca toti clientii sai sa beneficieze ca si pana acum, de aceleasi echipamente de calitate si asistenta tehnica profesionala precum toti ceilalti clienti FELDER din intreaga lume.

Echipa din Romania te asteapta! Vino acum sa lucrezi cu #1 in domeniu!

Expirat
TEHNICIAN SERVICE / ECHIPAMENTE PRELUCRAREA LEMNULUI  -  FELDER GRUPPE ECHIPAMENTE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles