Publicat 27 Mar 2019 | Expiră 27 Apr 2019

Tehnician Service Curenti Slabi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii medii / superioare tehnice.
- experienta minim 2 ani in sisteme de securitate : instalatii detectie incendiu/ efractie/ automatizari electrice curenti slabi.
- abilitati tehnice demonstrate.
- sa dispuna de o buna capacitate de organizare, receptiv la nou.
- sa aiba permis de conducere.

Descrierea jobului

Atributiile postului sunt urmatoarele :
- programarea si punerea in functiune a centralelor de detectie, semnalizare si avertizare incendiu si a celor conexe.
- verificarea si intretinerea instalatilor IDSAI ( periodice, conform program de mentenanta).
- intocmirea si mentinerea registrelor de interventie ale echipamentelor conform dispozitilor in vigoare.
- interventia si repararea instalatilor la nevoie.
- implicarea in activitatea tehnica a companiei, respectiv serviciu tehnic.

Descrierea companiei

Companie specializata din domeniul securitatii la incendiu.
Post disponibil in cadrul serviciului tehnic al companiei.

Expirat
Tehnician Service Curenti Slabi  -  Feqs Group Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles