de ani Fără Frică...

Publicat 23 Oct 2008 | Reactualizat 21 Nov 2008 | Expiră 23 Nov 2008

TEHNICIAN SERVICE / CONSULTANT TEHNIC

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bacalaureat sau studii superioare in domeniul tehnic (cu sau fara experienta); Experienta in domeniul instalatiilor termice constituie un avantaj; punctualitate; seriozitate; exactitate si discernământ în modul de rezolvare a problemelor si solicitarilor clientilor sau a superiorilor ierarhici; operativitate în rezolvarea sarcinilor; obiectivitate; promovarea si aplicarea cu stricteţe a legislaţiei în vigoare specifice domeniului de activitate; atitudine morala impecabila fata de clientii firmei si personalul angajat; sa aibe dorinta de autoperfectionare; sa dezvolte abilitati de comunicare specifice domeniului de activitate a firmei; sa fie rezistent la conditii de stres si la o activitate sustinuta; sa aibe cunostiinte de operare PC - Office (word, excell, power point), navigare internet; sa fie ambitios, rabdator si devotat muncii sale:

Descrierea jobului

evidenta clientilor; prelucrarea telefonica a solicitarilor; intocmirea corespondentelor de informare a clientilor; desfasoararea activitatilor de consultanta, ofertare si vanzare; planificarea lucrarilor specifice activitatii firmei; aprovizionarea si gestionarea pieselor de schimb; raportarea lunara a veniturilor si cheltuielilor, in baza centralizarilor facute; desfasurarea unei activitati continue de autoperfectionare si dobandire a cunostintelor specifice activitati desfasurate; gestionarea jurnalelor de sesizari si interventii;
BENEFICII: masina si telefon de serviciu, comision din rulajele realizate, scolarizare.

KAS SERVICE, presteaza catre populatie, servicii de autorizare ISCIR pentru centrale termice (instalare -montaj; Puneri in functiune; Autorizarea si Verificarea tehnica periodica a aparatelor; Service si inretinere echipamente termice)
Firma cu capital privat, este membra a grupului KAS fondata la Timisoara in 1993, cu domeniul principal de activitate, intermedieri cu produse diverse (brokeraj comercial de produse si servicii). Alte domenii: comert cu echipamente in domeniul instalatiilor pentru c-tii; intermedieri financiare; lucrari de c-tii si instalatii in c-tii, amenajari in c-tii; brokeraj in asigurari de viata si non viata, inclusiv asigurari de locuinte;

Expirat
TEHNICIAN SERVICE / CONSULTANT TEHNIC  -  KAS SERVICE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles