Publicat 02 Iul 2021 | Reactualizat 30 Iul 2021 | Expiră 02 Aug 2021

Tehnician service centrale termice, aparate AC

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana sociabila, care comunica usor cu ceilalti, cu caracter puternic, cinstit, cu spirit de echipa.
Experienţă în domeniu, să cunoască principiile de instalare, mentenanţă şi reparaţii ale centralelor termice, aparate de aer conditionat.
Permis de conducere cat B.

Descrierea jobului

Executa lucrari de instalare, intretinere, verificari tehnice periodice si reparatii ale echipamentelor, pe teren la clientii companiei;
- Propune cele mai bune solutii din punct de vedere tehnic in diferite situatii;
- Raspunde de reparatiile efectuate si respecta standardele impuse;
- Intretinerea curenta si remedierea defectiunilor uzuale
- Completeaza fisele de mentenanta preventiva dupa efectuarea verificarilor si masuratorilor necesare;
- Efectueaza diagnosticarea echipamentelor defecte si solicita achizitionarea de piese necesare reparatiei;

Beneficii:
Salariu motivant, autoturism de serviciu;

Suntem o echipa formata din profesionisti cu o mare dorinta de a evolua si de a tine pasul cu noutatile din domeniul tehnic al instalatiilor termice, electrice si sanitare.
Personalul nostru este unul calificat si actualizat periodic in domeniul instalatilor, pentru realizarea celor mai exigente cerinte de lucru. Inginerii nostri acorda consultanta tehnica si se ocupa de urmarirea lucrarilor pe parcursul executie, pe perioda garantiei si dupa, indiferent de gradul de amploare al lucrarilor.
Obiectul nostru este de a gasi impreuna cu clientul cea mai buna solutie tehnica in functie de buget si de necesitati.

Expirat
Tehnician service centrale termice, aparate AC  -  San Proiect Engineering S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles