Publicat 15 Apr 2019 | Reactualizat 15 Mai 2019 | Expiră 16 Mai 2019

Tehnician Service Bucuresti

3 posturi
Expirat
Căutăm un Tehnician Service dinamic, să se alăture echipei Atlas Copco Romania-Compressor Tecnique din București.

Caracteristici ale candidatului ideal:

	Experiența de lucru pe o poziție similară (minimum 2-3 ani);
	Studii în domeniul tehnic, de preferință studii sueprioare;
	Cunoștințe în electromecanică și sisteme pneumatice;
	Cunoștințe în domeniul sistemelor de refrigerare reprezintă un avantaj;
	Bune cunoștințe ale limbii engleze și nivel intermediar în utilizarea calculatorului;
	Persoană organizată, capabilă să lucreze în echipă dar și individual;
	Disponibilitate pentru deplasări în țară;
	Bune abilități de comunicare și de construire a unor relații puternice cu colegii și clienții Atlas Copco România;
	Deținerea permisului de condure.
 Principalele responsabilități:

	Asigurarea operațiunilor de mentenanță, diagnoză și reparații, într-un mod profesionist și prompt, tuturor clienților, pentru întreaga gama de echipamente de aer comprimat;
	Înțelegerea nevoilor clienților și găsirea celor mai bune soluții tehnice;
	Sprijinirea clienților în operarea generală a echipamentelor;

Oferim:

	Salariu fix competitiv, bonus anual și abonament medical privat;
	Mașină de serviciu complet utilată pentru desfășurarea activității, telefon mobil, laptop;
 Atlas Copco este lider mondial în compresoare industriale, fondat în Suedia în 1873, cu sediul central în Stockholm, cu peste 34.000 de angajați în toată lumea și cu o prezență globală în peste 180 de țări. Organizația se angajează în dezvoltarea profesională a angajaților săi și se străduiește să le ofere toate posibilitățile de a-și îmbunătăți competențele.
Expirat
Tehnician Service Bucuresti  -  Atlas Copco Romania