Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 31 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

TEHNICIAN SERVICE -BUCURESTI, IASI, SIBIU, BRAILA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii cu profil tehnic finalizate ;
Experienta practica minima in domeniul tehnic ( mecanica, hidraulica, electrica ) sau in activitatea de service centrale termice si instalatii de incalzire si racire;
Simt practic dezvoltat;
Mobilitate,
Seriozitate,
Responsabilitate,
Disponibilitate,
Permis auto cat. B

Disponibilitate la program prelungit in periadele aglomerate

Descrierea jobului

Puneri in functiune, reparatii, parametrizari, instalatii, HVAC.

Beneficii:

Desfasurarea activitatii in cadrul unui colectiv tanar, intr-o companie renumita.
Venituri medii brute lunare, in functie de experienta, pricepere si implicare intre 4.450 lei si 14.000 lei
Tichete de masa

DESCRIEREA COMPANIEI:S.C. CENTRAL SERVICE INSTAL . cu 115 angajati, activeaza in piata de profil din anul 2006 si s-a impus drept unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii in domeniul instalatiilor de incalzire si climatizare, dovedind capacitate si experienta pe o gama larga de produse.

Expirat
TEHNICIAN SERVICE -BUCURESTI, IASI, SIBIU, BRAILA  -  SC CENTRAL SERVICE INSTAL SRL GRUPUL ROMSTAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles