Publicat 08 Apr 2021 | Reactualizat 06 Mai 2021 | Expiră 09 Mai 2021

TEHNICIAN SALA DE JOCURI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Cautam tehnicieni pentru reparatii si mentenanta aparate de jocuri si ruleta electronica. Oferim training on the job in vederea insusirii notiunilor.
Fiind un job care presupune deplasari, am dori sa aveti disponibilitatea folosirii masinii personale in interes de serviciu. Conditiile referitoare la pachetul salarial si programul de lucru se vor discuta la interviu.

Activitatea consta in:

-Reparatia si intretinerea aparatelor de tip video-slot si rulete electronice;
-Instruirea managerului de sala cu privire la tipurile de erori ale aparatelor;
-Rezolvarea erorilor aparute;
-Montarea aparatelor;
-Setarea aparatelor;
-Testarea periodica a aparatelor;
-Instruirea personalului pe partea tehnica si evaluarea acestora;
-Controlul periodic asupra bunei functionari a utilajelor din Sali din zona arondata;
-Jobul presupune deplasari frecvente

Candidatul ideal:
-Studii medii sau superioare (de preferat profil Tehnic, Electronica, IT);
-Experienta profesionala minim 12 luni;
-Cunostinte solide harware si depanare echipamente de calcul si retele telecomunicatii
-Cunostinte MSDOS si utilizare PC;
-Studii de specialitate in domeniul electronicii;
-Carnet de conducere si autoturism (obligatoriu);
-Disponibilitate la program prelungit si deplasari;
-Orientare spre actiune si rezultate;
-Integritate si onestitat

Companie in domeniul jocurilor de noroc, in plina expansiune.

Expirat
TEHNICIAN SALA DE JOCURI  -  CASH GAMING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles