Tehnician reparatii electrocasnice

SC Telezimex SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană pricepută în repararea electrocasnicelor, dispusă să ofere încă o șansă aparatelor, prin dibăcia sa.

Ce ne dorim de la tine?

Nu ai experiență în repararea electrocasnicelor, dar ești pasionat de acest domeniu? Datorită training-urilor de specialitate pe care ți le vom oferi, vei reuși să lucrezi cu echipa noastră de profesioniști la electrocasnice de la brand-uri de renume, precum: Miele, Samsung, Bosch, Neff.
Dacă ai și înclinație către vânzări, bune abilități de comunicare și reușești să lucrezi cu calm, sub presiune, atunci suntem nerăbdători să primim de veste de la tine. O condiție de la care nu ne abatem, este deținerea permisului de conducere.

Descrierea jobului

Suntem disponibili să ne întregim echipa de îndată, așadar, job-ul este cu preluare imediată.
Pentru că ne place să ne petrecem timpul împreună, poziția este una full time, dar suntem îngăduitori atunci când simți nevoia de puțin spațiu (mai exact, când ai de rezolvat aspecte personale).

Ce îți oferim?
Pe lângă niște colegi faini, îți oferim și un mediu de lucru potrivit pentru dezvoltarea ta personală și profesională. Beneficiezi de un salariu fix atractiv și de comision lunar, în funcție de rezultatele tale și training-uri de specialitate oferite de furnizorii noștri externi.

Descrierea companiei

Despre Telezimex
Cu o activitate începută în 1990, care se desfășoară și în prezent, brand-ul Telezimex, societate denumită juridic Transilvania Service Grup SRL, este un centru de service complet echipat, ridicându-se la cele mai înalte standarde în ceea ce privește aparatura utilizată. Totodată acesta a dobândit și titlul de Samsung customer service pentru zona Transilvaniei, care asigură:

  • Furnizare de servicii în garanție și post garanție pentru cele mai importante mărci;
  • Servicii de instalare și întreținere la locația clientului;
  • Distribuirea pieselor de schimb originale B2B și e-shop B2C pentru piesele de schimb ale clienților;
  • Servicii de expediere pentru domeniul nostru de afaceri;
  • Servicii de call center pentru domeniul nostru de afaceri;
  • Servicii de logistică inversă pentru lanțurile de retaileri din domeniul nostru de afaceri;
  • Facilitate de urmărire a serviciilor pe web;
  • Servicii de preluare și livrare în 24 de ore.
Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.