Publicat 30 Sep 2019 | Reactualizat 28 Oct 2019 | Expiră 31 Oct 2019

Tehnician reclame

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana ce are experienta in productia de litere volumetrice , casete luminoase, totemuri, confectii metalice, colantari, prelucrare PVC si Plexiglas, precum si actiuni adiacente de lipire , termoformare, debitare.

Descrierea jobului

Realizarea proiectelor de productie publicitara.
Program luni-vineri de la 9-17.30, bonuri de masa,bonusuri in functie de performanta, decontare transport, team-buildinguri.Cunoasterea unor programe specifice (Corel Draw ) reprezinta un avantaj.

Firma Virandy Group ( cunoscuta si sub numele HeadPrint) comercializeaza o gama larga de produse publicitare, atat pentru outdoor cat si pentru indoor : casete luminoase, litere volumetrice iluminate individual si neiluminate, totemuri, bannere, meshuri, hartie blueback, whiteback, autocolante, hartie foto, polipropilena, backlit, roll-up-uri, pop-up-uri, print pe forex (PVC), standuri personalizate , carti de vizita, mape, pliante, tablouri canvas, etc.

Expirat
Tehnician reclame  -  VIRANDY GROUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles