Publicat 06 Ian 2019 | Expiră 06 Feb 2019

Tehnician reclama/ decorator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Caut inca un coleg in productie publicitara, cu sau fara experienta, pentru a ocupa postul de TEHNICIAN RECLAME (DECORATOR).Ce doresc este sa ai cunostinte de baza in a utiliza sculele electrice, permis categoria B, cunostinte minime de sudura, meticulozitate, dorinta de a invata lucruri noi.
Salariul se va negocia in functie de cate din cererile mele le indeplinesti.
Studiile nu ma intereseaza atata timp cat esti harnic si cu bun-simt.
Programul de lucru este de 8 ore, dimineata, cu 30 minute pauza incluse.
Ce va trebui sa facem : sa realizam firme luminoase, standuri expozitionale, decorare cu autocolant (masini, geamuri si alte suprafete cerute de clienti), indoire coli, capsare coli, taiere afise, folosirea adezivilor (pentru hartie, plastic), finisare diferite materiale (slefuire, curatare).
Nu ma intrebati de bani. Fiecare cat poate si stie sa negocieze. Daca esti bun si meriti, primesti.

Descrierea jobului

Firma de productie publicitara cu utilaje proprii si cu peste 17 ani experienta avand un portofoliu bogat de clienti.

Expirat
Tehnician reclama/ decorator  -  C&B Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles