Publicat 18 Apr 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Tehnician pt.sisteme de detectie supraveghere control acces.

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- instalarea sistemelor de detectare,semnalizare incendiu,efractie si control acces
-instalarea sistemelor tehnice de monitorizare
-instarea sistemelor TVCI
- punerea in functiune a acestora (programare sist. Bosch,Siemens)
- asigurarea mentenantei si service-ului
-persoana punctuala si responsabila, respecta termenele de predare a lucrarilor

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
-experienta minim 2 ani in domeniu
-dispobilitate pentru munca pe teren
-salar motivant cu posibilitate de dezvoltare in timp/experienta in domeniul programator sisteme de detectie si control acces
-training pentru noi-angajati si program de cursuri pentru dezvoltarea continua si obtinerea certificarilor tehnice
-oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti si de a va asuma un nivel de responsabilitate ridicat
-pachet salarial atractiv insotit de premii si beneficii

ETA2U SRL - companie activa pe piata IT din Romania din 1992 - inseamna o echipa cu peste 250 specialisti IT certificati si o cifra de afaceri de peste 43 milioane euro.

ETA2U este principalul integrator de sisteme şi soluţii IT complexe din vestul si centrul României, furnizor de produse şi servicii IT și una dintre cele mai certificate companii din IT-ul românesc (tehnic, comercial și de calitate).

Performanță constant recunoscută prin nominalizări anuale în topurile naționale: -in 2017, ETA2U a fost situata pe locul al 4-lea in Topul celor mai mari integratori IT&C din Romania, dupa cifra de afaceri, profitul net si numarul de angajati. - ETA2U a fost confirmata public ca fiind clasata pe locul I in Top 2017 national. la categoria intreprinderi mijlocii (Cercetare, Dezoltare si High Tech) dupa cifra de afaceri, profit net, productivitate si performanta globala.

Incurajam creativitatea si inovatia sprijinim tinerii entuziasti talentati, pasionati, motivati sa performeze si sa-si dezvolte cariera profesionala.Asiguram un mediu de lucru bazat pe dialog,incredere,respect reciproc si cooperare.

Expirat
Tehnician pt.sisteme de detectie supraveghere control acces.  -  ETA2U

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles