Publicat 26 Apr 2013 | Reactualizat 24 Mai 2013 | Expiră 28 Mai 2013

Tehnician probe Showroom Oradea, Sibiu, Baia Mare

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce ne dorim?

- Studii superioare (absolvent sau in curs);
- Sa ai bune abilitati de comunicare;
- Cunostinte tehnice;
- Cunostinte de limba engleza;
- Nivel mediu de cunoastere a pachetului office;
- Un coleg cu atitudine proactiva, orientare spre rezolvarea problemelor, viteza de reactie, capacitate de a relationa cu usurinta si rezistenta la stres.

Descrierea jobului

- Verifica si testeaza produsele achizitionate de clienti;
- Completeaza certificatele de garantie pentru produsele livrate;
- Ofera servicii de asamblare clientilor care au achizitionat componente;
- Ofera informatii clientilor cu privire la serviciile de garantie si postgarantie oferite de catre firma/furnizori/producatori;
- Ofera informatii de natura tehnica clientilor;
- Receptioneaza marfa de la transportatori si este responsabil de gestiunea produselor.

Lansat în 2001, eMAG se număra printre creatorii pieţei de comerţ online din România. Adaptarea permanentă a serviciilor la realităţile pieţei şi orientarea către client au propulsat şi au menţinut eMAG în poziţia de lider constant al pieţei, ajungând în prezent cel mai mare magazine online din S-E Europei.

În portofoliul eMAG se regăsesc de la produse IT&C, electronice şi electrocasnice, până la cărți, jucării, pachete turistice și cosmetice profesionale, oferta eMAG extinzandu-se permanent cu noi categorii de produse prin eMAG Marketplace, prima platformă online din România care grupează mai mulţi retaileri.

Compania operează magazinul www.emag.ro precum şi opt showroom-uri în Bucureşti, Iaşi, Brașov, Ploieşti, Cluj, Timişoara, Constanţa şi Craiova.

Expirat
Tehnician probe Showroom Oradea, Sibiu, Baia Mare  -  eMAG

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles