de ani Fără Frică...

Publicat 03 Iun 2008 | Reactualizat 02 Iul 2008 | Expiră 04 Iul 2008

TEHNICIAN PRAM ECHIPAMENTE PRIMARE SI SECUNDARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ABSOLVENT STUDII MEDII
DINAMIC , SERIOS, PUNCTUAL
EXPERIENTA MINIM 1 AN
CUNOSTINTE SCHEME MONOFILARE SI DE COMANDA PENTRU TABLOURI ELECTRICE DIVERSE
CUNOSTINTE PRIVIND TEHNOLOGIA DE FABRICATIE A TE
CUNOSTINTE PROIECTARE AUTOCAD CONSTITUIE UN AVANTAJ

Descrierea jobului

VERIFICA DOCUMENTELE TEHNICE AFERENTE ECHIPAMENTELOR ELECTRICE;
PARTICIPA LA PUNEREA SUB TENSIUNE A LUCRARILOR EXECUTATE SI LA PROBELE PRELIMINARE;

SC EMON ELECTRIC SA ESTE O SOCIETATE PE ACTIUNI, INFIINTATA IN ANUL 1998, AVAND EXPERIENTA IN DOMENIUL ELECTRIC, CU UN EFECTIV SALARIAL DE 135 SALARIATI.

Expirat
TEHNICIAN PRAM ECHIPAMENTE PRIMARE SI SECUNDARE  -  SC EMON ELECTRIC SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles