Publicat 01 Iul 2006 | Reactualizat 02 Iul 2006 | Expiră 01 Aug 2006

Tehnician pentru sisteme de detectie,supraveghere video si de monitorizare control acces si comunicatii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte de Electronica si TI
- experienta in post similar minim 3 luni
- abilitati de comunicare
- cazier curat

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- monteaza sisteme tehnice de securitate
- lucrari service si depanari la sisteme de securitate
- mentine o stransa legatura cu Directorul Tehnic si cu Clientul
- se asigura de respectarea deadline-urilor
- asigura functionarea corecta a instrumentelor de lucru
- se ofera telefon mobil corporativ

Societate autorizata in domeniile de instalare intretinere si deservire sisteme tehnice de securitate: Alarmare la efractie, la inceput de incendiu; Acces Control; TVCI(CCTV); Sonorizari; interfoane; videointerfoane

Expirat
Tehnician pentru sisteme de detectie,supraveghere video si de monitorizare control acces si comunicatii  -  Media Security Systems srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles