de ani Fără Frică...

Publicat 01 Oct 2008 | Reactualizat 30 Oct 2008 | Expiră 01 Nov 2008

Tehnician / operator productie, mentenanta - Brasov

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in domeniul exploatarii si intretinerii masinilor - unelte de rectificat si a dispozitivelor de lucru aferente;
- cunostinte de limba franceza - nivel conversational - obligatoriu;
- studiile in domeniul tehnic constituie un avantaj;

Descrierea jobului

- executa operatii de rectificare pe masini-unelte specializate;
- regleaza si monteaza masinile - unelte;
- executa operatii de intretinere;
- aplica cunostintele generale de tehnica masurarii si de standarde de calitate;

Beneficii:

- posibilitatea de dezvoltare profesionala;
- mediu de lucru profesionist;
- pachet salarial;

Manpower angajeaza pentru unul dintre clientii sai tehnicieni productie.

Manpower este unul din liderii mondiali în domeniul recrutării, selecţiei şi plasării de forţă de muncă permanenta si temporara, având o experienţă de aproape 60 de ani şi operând în 73 de ţări, prin intermediul a 4400 de agenţii.

Manpower este unul din principalii furnizori mondiali de servicii de management al resurselor umane, oferind soluţii de angajare, evaluare şi training de personal, plasare de forţă de muncă şi servicii de consultanţă în gestiunea capitalului uman.

Sediu Central
Str. Ion Câmpineanu, Nr. 11, Union International Center, Etaj 2, Sector 1, Cod 010031
E-mail: romania@manpower.ro Tel: (+40.21) 312.18.98; Fax: (+40.21) 312.18.87

Filiala Professional
Str. Ion Campineanu, Nr. 11, Union Center, Etaj 2, Sector 1, Cod 010031, Bucuresti
Email : executive@manpower.ro Tel: (+40.21) 312 36 18 ; Fax: (+40.21) 312 36 76

Bucharest Admin
Str. Gh.Manu, Nr.5, Atlantis Center, etaj 1, Sector 1, Cod 010442
E-mail: bucuresti@manpower.ro Tel: (+4021) 650.00.80; Fax: (+4021)650.00.87

Bucharest Industry
B-dul Unirii, Nr. 18, Sector 4, Cod 040107
E-mail: bucuresti@manpower.ro Tel: (+4021)301.85.40; Fax: (+4021)301.85.41

Filiala Timisoara
Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041 Timisoara
E-mail: timisoara@manpower.ro E-mail: Tel: (+40 256) 309 481; Fax: (+40 256) 309 482

Filiala Brasov
B-dul Grivitei, Nr.42, Cod 500182, Brasov
Email: brasov@manpower.ro Tel: (+40.268) 424. 296; Fax: (+40.268) 428.850

Filiala Cluj
Str. Govora, Nr. 8, Cod 400664, Cluj-Napoca
E-mail : cluj@manpower.ro Tel: (+40.264) 442.744; (+40.264) 425.330; Fax: (+40.264) 442.911

Filiala Iasi
Str. Lascar Catargi, Nr. 37, Cod 700107, Iasi
E-mail : iasi@manpower.ro Mobil: +40729.800.760

Expirat
Tehnician / operator productie, mentenanta - Brasov  -  Manpower Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles