de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Expiră 13 Dec 2019

TEHNICIAN / OPERATOR FINISARE PIESE MATERIAL COMPOZIT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Nu ne intereseaza neaparat experienta , mai degraba dorim sa aiba cunostinte in utilizare masinilor pneumatice si electrice pentru finisarea pieselor;
Cunostinte de citire si interpretare desen tehnic reprezinta un avantaj;
Persoana dinamica, organizata, metodica si orientata pe detalii;
Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa;

Descrierea jobului

Job-ul dumneavoastra consta in efectuarea de operatiuni de finisare a pieselor cu ajutorul diverselor utilaje.
Veti efectua, de asemenea, operatiuni de asamblaj si colaj a subansamblelor si va veti ocupa de respectarea calitatii pieselor de-a lungul desfasurarii operatiunilor.

Noi Oferim:
Salariu motivant,
Bonusari,
Asigurare medicala privata,
Tichete de masa,
Decontare transport.

Loc de munca stabil in cadrul unei companii in expansiune

Activitatea se desfasoara in PITESTI

RECOMET Impex SRL, societate specializata in fabricarea de piese din material compozit de inalta performanta pentru industria automotive.
In plina expansiune, RECOMET lucreaza pentru clienti ai industriei automobilistice de renume international.

Expirat
TEHNICIAN / OPERATOR FINISARE PIESE MATERIAL COMPOZIT  -  Recomet Impex SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles