de ani Fără Frică...

Publicat 28 Ian 2008 | Reactualizat 26 Feb 2008 | Expiră 28 Feb 2008

Tehnician operator echipamente de calcul

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienţă Windows 95-Vista, MS Office (instalare, utilizare)
- Experienţă în culegerea de date constituie avantaj
- Seriozitate, capacitate de concentrare şi organizare
- Spirit de echipă dezvoltat
- Disponibilitate deplasări

Descrierea jobului

- Instalare, configurare software, întreţinere calculatoare şi echipamente periferice
- Suport tehnic utilizatori
- Exploatare aplicaţii informatice

Zepter International produce, vinde şi distribuie în întreaga lume bunuri de larg consum, exclusive şi de
cea mai bunã calitate. Distribuţia se face, în principal, prin intermediul vânzãrilor directe, cu ajutorul
unei forţe de vânzãri de peste 120.000 de consultanţi, dar şi prin magazine de desfacere. De la
înfiinţarea sa, Zepter s-a strãduit sã îmbunãtãţeascã stilurile de viaţã din întreaga lume
şi sã devinã o parte esenţialã a vieţii cotidiene.
În ultimele câteva decenii, Zepter a devenit o companie mondialã cu vânzãri, prin intermediul
companiilor sale, în peste 40 de ţãri de pe cinci continente ale lumii.

Expirat
Tehnician operator echipamente de calcul  -  Zepter International Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles