Publicat 31 Ian 2020 | Reactualizat 29 Feb 2020 | Expiră 01 Mar 2020

Tehnician montaje sisteme de incalzire

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Punctual, disciplinat, inteligent cu capacitate de comunicare si invatare, disponibil la deplasari.
Dornic sa-si formeze o cariera in cadrul unei companii care ofera clientilor sericii tehnice de calitate.

Descrierea jobului

Coechipier in echipele de montaj a celei mai bune companii de profil din piata, pentru sisteme de incalzire electrica in pardoseala si degivrari.
Ia parte la deplasari in tara impreuna cu echipa si participa la montajul cablurilor, senzorilor si termostatelor, reprezinta si mentine renumele companiei

Salariu minim 3000 ron net + diurne + cote suplimentare aproximativ 5000 ron/luna.
Dupa 6 luni, testare pentru salariu minim 3300 ron net, dupa 12 luni crestere la 3500 ron. salariu net.
Dupa 18 luni crestere la 4000 ron salariu net la care se adauga diurnele + cotele suplimentare.
Posibilitate de avansare ierarhica
Beneficii: Obtinere credite interne cu dobanda 0 %, plati esalonare salariu pentru angajati minim vechime 1 an.

AMASS CONFORT SYSTEMS, companie dedicata pe solutii de incalzire electrica in pardoseala si degivrari, monteaza la nivel national sisteme din Danemarca si Germania.

Tehnician montaje sisteme de incalzire  -  AMASS Confort Systems

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles