Publicat 18 Iun 2020 | Expiră 19 Iul 2020

Tehnician montaj usi industriale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre partenerii sai, persoane pentru postul de Tehnician montaj usi industriale.

Cerinte

- studii minim 8 clase

- abilitati tehnice

-experienta in electricitate

- permis auto categ. B

- apt pentru a lucra la inaltime

- disponibilitate de a lucra pe santier

- disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

- efectueaza activitati de montare usi industriale si asigura service-ul acestora

- se lucreaza pe santier intr-un singur schimb

Beneficii:

- salariu fix

- diurna

Descrierea companiei

Recrutare si selectie de personal

Expirat
Tehnician montaj usi industriale  -  Clarismart Consulting SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles