Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 28 Feb 2019 | Expiră 03 Mar 2019

Tehnician montaj alarme AUTO, ech.GPS, senzor nivel rezervor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- preferabil electrician auto, tehnician electronist/electrotehnist sau cu experienta in domeniu
- persoana descurcareata, cu inclinatii spre aplicatii hardware, dornica de a invata
- cunostinte de electronica (avantaj)
- cunostinte de utilizare pc si capacitate de a intelege functionarea echipamentelor
- carnet conducere categ. B
- disponibilitate pt deplasari de 1-2 zile in tara (rare, dar posibile)

Constituie avantaj:
- experiența in montaj echipamente pe autovehicule (montatori de alarme auto, electricieni auto, montatori GPS, etc)
- cunoașterea utilizării multimetrului si intelegerea sensului parametrilor masurati

Locul de muncă
- se află pe în cartierul Militari, la capatul tramvaielor 8,25 / aproape de capatul Metrou Preciziei.

Programul de lucru:
- doar norma intreaga, nu part-time/colaborare, etc

Descrierea jobului

Jobul presupune:
- intretinerea si upgradarea echipamentelor
-montaj echipamente GPS, sonde combustibil si alte echipamente pe autovehicule
- Realizeaza sarcinilor administrative conexe legate de instalare
- deplasari la clientii din Bucuresti; posibile deplasari in provincie, insa destul de rare
- lucrul atat la sediul firmei cat si la sediul clientilor
- Selecţia pieselor necesare pentru instalări şi reparaţii, gestionarea stocului propriu

Ce îți oferim:

Salariu atractiv in funcție de realizări
Training de specialitate după angajare
Program flexibil
Vei utiliza autoturism de servici

GUV Electronics produce echipamente electronice incepand cu anul 1996, fiind axată pe proiectarea si fabricatia aparatelor de automatizari, echipamente de localizare pt autovehicule, senzori, etc.

Expirat
Tehnician montaj alarme AUTO, ech.GPS, senzor nivel rezervor  -  Guv Electronics Prod S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles